Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hucisku

UBEZPIECZENIE

OFERTA INTERRISK

Bardzo ważnym dodatkowym świadczeniem jest pobyt w szpitalu , który oferujemy już od 1-go dnia w wyniku NNW oraz od 2-go dnia w wyniku choroby ( zapis w dodatkowych odstępstwach do umowy) , Świadczenie to płatne jest za każdy dzień 100 zł – I JEST TO NAJLEPSZA OFERTA ZA POBYT W SZPITALU W TAK NISKIEJ SKADCE NA RYNKU.

NA OFERCIE STANDARDOWO DRUKUJE SIĘ OD 3 DNIA, NIE MNIEJ JEDNAK nasza firma ma indywidualnie wynegocjowane warunki i W OFERCIE JEST ZAPIS W ODSTĘPSTWACH:

„5) Opcja Dodatkowa D5 – pobyt w szpitalu w wyniku choroby – świadczenie w wysokości 1% sumy ubezpieczenia określonej w umowie ubezpieczenia dla Opcji

Dodatkowej D5, za każdy następny dzień pobytu w szpitalu, począwszy od drugiego dnia pobytu w szpitalu, w związku z chorobą, która została rozpoznana w trakcie

trwania ochrony ubezpieczeniowej).

Uczniowie bardzo często  korzystają ze świadczenia za pobyt w szpitalu.

NA ZAKRESIE RÓWNIEŻ SA ŚWIADCZENIA ZA POWAŻNE ZACHOROWANIE, OPERACJE W WYNIKU CHOROBY I NNW , koszty leczenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz koszty leczenia stomatologicznego w wyniku nieszczęśliwego wypadku ,  pomoc Assistance czyli np. korepetycje dla uczniów po NNW ,  pomoc psychologa, pomoc informatyczna, pomoc medyczna ,  KOSZTY LEKÓW , ŚWIADCZENIE  „PAKIET KLESZCZ ”

MAMY RÓWNIEŻ BARDZO WAŻNE ŚWIADCZENIE, KTÓRE JEST WYPŁACANE W WYSOKOŚCI 200 ZŁ - URAZ NIEPOWODUJĄCY USZCZERBKU NA ZDROWIU - przebieg leczenia spowodował czasową niezdolność Ubezpieczonego do nauki lub do pracy przez okres nie krótszy niż 5 dni ALE NIE BYŁO TRWAŁEGO USZCZERBKU NA ZDROWIU

UBEZPIECZENIE DZIAŁA 365 DNI W ROKU , 24/H , JEST ROZSZERZONE O SPORTY WYCZYNOWE, czyli np. zajęcia dodatkowe poza szkołą  .

W ramach przesłanej oferty , oferujemy zwolnienie 10 % uczniów z opłacenia składki.  Na zakresie przygotowanej oferty jest również OC NAUCZYCIELI I DYREKTORÓW Na 100 000 zł.

OFERTA JEST ELASTYCZNA I ZAWSZE MOŻEMY DOSTOSOWAĆ ZAKRES DO PAŃSTWA POTRZEB J MOŻEMY RÓWNIEŻ PRZYGOTOWAĆ DLA PAŃSTWA PLACÓWKI 2 POLISY I RODZICE MOGĄ SOBIE WYBRAĆ CZY CHCĄ PŁACIĆ MNIEJ CZY WIĘCEJ I DO DANEJ POLISY ZAPISAĆ DZIECKO.

BARDZO CHĘTNIE SPOTKAM SIĘ Z PAŃSTWEM CELEM USTALENIA SZCZEGÓŁÓW I DALSZYCH ROZMÓW W SPRAWIE UBEZPIECZENIA.

Małgorzata Wieczorek

Zapraszam do kontaktu  tel 608-614-445