Wycieczka do teatru i parku trampolin

Było super !!!

W dniu 26 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły z klas I-VII wraz z opiekunami wybrali się wycieczkę do Rzeszowa.

Pierwszym punktem programu był Teatr Maska, gdzie obejrzeli spektakl pt. „Zorro”. Zrobił on na wszystkich ogromne wrażenie, szczególnie, że aktorzy przenieśli częściowo przedstawienie na widownię. Po jego zakończeniu wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Kolejnym punktem wycieczki był Park Trampolin JUMP WORLD prowadzony przez braci Kłeczek. Tam uczniowie przeżyli chwile doskonałej zabawy pod opieką trenerów.

Momentem szczególnym był pokaz umiejętności, jaki wykonali specjalnie dla nas bracia Kłeczek. Zrobił on duże wrażenie na wszystkich. Niektórzy uczniowie postanowili spróbować swoich sił pod okiem mistrzów. Nie mogło również zabraknąć autografów, po które ustawiła się długa kolejka. Na zakończenie zabawy wszyscy uczestnicy ustawili się do pamiątkowej fotografii.

To była naprawdę udana wycieczka!