Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hucisku

PLAN ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH 2022-23

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ

 

 

 

 

 

0

I

II

III

IV

V

VI

VIII

świetlica

dyżury

 

 

 

Dyżur nauczyciela - 7.10 Alicja Koń

 

parter

piętro

P

O

N

I

E

D

Z

I

A

Ł

E

K

1

7.40-8.25

MD

 

j. angielski- AK

 

historia-MŚD

 

WOS-BK

 

 

Alicja.K

Jolanta Ś

2

8.35-9.20

MD

e.pol.- HH

e. mat-JŚ

historia- MŚD

 

j.ang- AK

 

geogr- BK

 

 

Alicja.K

Jolanta Ś

3

9.30-10.15

MD

j.ang. DK

e. mat - JŚ

 

e.pol.- HH

j.pol- MŚD

 

geogr.-BK

j. ang- AK

 

Alicja.K

Jolanta Ś

4

10.35-11.20

e. mat - JŚ

e.pol. - MD

j.ang.- DK

 

j.pol- MŚD

j.ang- AK

 

j.pol - HH

 

Monika ŚD

Danuta K

5

11.30-12.15

e.pol.- MD

 

 

 

 

przyr.- JŚ

j.pol- MŚD

matem- JS

 

j.pol- HH

 

X

Monika ŚD

Jacek S

6

12.20-13.05

 

 

 

 

 

matem- JS

 

1

historia- MŚD

X

Monika ŚD

Jacek S

7

13.15-14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

j.niem- AG

X

Anna G.

 

8

14.10- 14. 55

 

 

 

 

 

 

 

j.niem- AG

X

Anna G.

 

 

 

Odwóz autobusem szkolnym – 12.15 Monika ŚD

Odwóz autobusem szkolnym – 15.20 A. Gdowik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

I

II

III

IV

V

VI

VIII

świetlica

dyżury

 

 

 

Dyżur nauczyciela - 7.10 Bogusław Cieśla

 

parter

piętro

WTOREK

1

7.40-8.25

religia- ks. MW

MD

technika- BC

j.pol- HH

 

Bogusław C.

ks. Mateusz W.

2

8.35-9.20

MD

informatyka- BC

religia- ks. MW

j.pol- HH

 

edb- TZ

 

 

Bogusław C.

ks. Mateusz W.

3

9.30-10.15

wych. fiz - TZ

informatyka- BC

 

Bogusław C.

ks. Mateusz W.

4

10.35-11.20

e.pol. - MD

e. mat – JŚ

religia- ks. MW

wych. fiz - TZ

 

Jacek S

Jolanta Ś

5

11.30-12.15

e.pol.- MD

 

 

e. mat – JŚ

e.pol.- HH

matem- JS

j.pol- MŚD

religia- ks. MW

X

Jacek S

Jolanta Ś

6

12.20-13.05

MD

 

 

e. mat – JŚ

j.pol- MŚD

biologia - MSz

matem- JS

X

Jacek S

Małgorzata Sz

7

13.15-14.00

MD

 

 

 

 

 

matem- JS

chemia- MSz

X

Jacek S

Małgorzata Sz

8

14.10 -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwóz autobusem szkolnym – 14. 10 Małgorzata Sz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

I

II

III

IV

V

VI

VIII

świetlica

dyżury

 

 

 

Dyżur nauczyciela - 7.10 Jacek S.

 

parter

piętro

ŚRODA

1

7.40-8.25

MD

 

e.pol.- HH

e. mat-JŚ

j.pol- MŚD

matem- JS

 

 

Jacek S

Monika ŚD

2

8.35-9.20

MD

e. mat-JŚ

e.pol.- HH

matem- JS

 

j.pol- MŚD

j.ang- AK

 

fizyka - EK

 

 

Jacek S

Monika ŚD

3

9.30-10.15

e. mat-JŚ

MD

 

j. ang- AK

 

matem- JS

gddw- MŚD

 

Jacek S

Monika ŚD

4

10.35-11.20

MD

j.ang.- DK

 

przyr.- JŚ

j.ang- AK

 

historia- MŚD

 

Alicja K

Danuta K

5

11.30-12.15

j.ang.- DK

 

Mała Akademia Filmowa/ pedagog szkolny

 

- 2 godziny, zmiana co drugi tydzień

j.pol- HH

 

j.ang- AK

 

X

Alicja K

 

6

12.20-13.05

 

 

 

 

biol- MSz

X

Małgorzata Sz

 

7

13.15-14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

chemia- MSz

X

Małgorzata Sz

 

8

14.10- 14. 55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwóz autobusem szkolnym – 12.15 Alicja K

Odwóz autobusem szkolnym – 14.10 Małgorzata Sz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

I

II

III

IV

V

VI

VIII

świetlica

dyżury

 

 

 

Dyżur nauczyciela - 7.10 Jolanta Ś

 

parter

piętro

CZWARTEK

1

7.40-8.25

MD

 

religia- ks. MW

gddw- TZ

j.pol- HH

matem- JS

 

 

Jacek S

Jolanta Ś

2

8.35-9.20

wych. fiz - TZ

religia- ks. MW

matem- JS

 

j.pol- HH

 

 

Jacek S

Jolanta Ś

3

9.30-10.15

MD

e. mat-JŚ

 

e.pol.- HH

matem- JS

religia- ks. MW

 

Jacek S

Jolanta Ś

4

10.35-11.20

e. mat-JŚ

e.pol.- MD

religia- ks. MW

wych. fiz - TZ

 

Tomasz Z

Magdalena D

5

11.30-12.15

e.pol.- MD

e. mat-JŚ

e.pol.- HH

 

wych. fiz - TZ

 

X

Tomasz Z

Magdalena D

6

12.20-13.05

MD

kółko sportowe-TZ

 

 

 

 

Fizyka - EK

X

Ewa K

Tomasz Z

7

13.15-14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Kółko matematyczne- EK

X

Ewa K

Tomasz Z

8

14.10- 14. 55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwóz autobusem szkolnym – 14.10 Ewa K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

I

II

III

IV

V

VI

VIII

świetlica

dyżury

 

 

 

Dyżur nauczyciela - 7.10 Jacek S.

 

parter

piętro

PIĄTEK

1

7.40-8.25

MD

 

e. mat-JŚ

plastyka - SR

WOS- BK

 

 

Sylwia R

Jolanta Ś

2

8.35-9.20

e. mat-JŚ

e.pol.- MD

e.pol.- HH

muzyka- SR

 

j.ang- AK

 

Sylwia R

Jolanta Ś

3

9.30-10.15

e.pol.- MD

 

j. ang- AK

 

matem- JS

j.pol- HH

 

Alicja K

Jolanta Ś

4

10.35-11.20

wych. fiz - TZ

 

matem- JS

historia- MŚD

 

j.ang- AK

 

Alicja K

Tomasz Z

5

11.30-12.15

 

 

 

 

wych. fiz - TZ

 

X

Monika ŚD

Tomasz Z

6

12.20-13.05

 

 

 

 

j.pol- MŚD

 

 

matem- JS

X

Monika ŚD

Tomasz Z

7

13.15-14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

14.10- 14. 55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwóz autobusem szkolnym – 13.10 Monika ŚD

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny