Bal zimowy

BAL ZIMOWY

4 lutego 2021 w naszej szkole odbył się nasz wielki Zimowy Bal! Cieszymy się, że mogliśmy bawić się razem i cieszyć swoją obecnością. Towarzyszyli nam nasi ulubieńcy, bohaterowie Krainy Lodu ale nie nudzilibyśmy się i bez nich, bo z naszymi przyjaciółmi czas najszybciej leci. Koleżanki i koledzy z klas wykazali się niezwykłą wyobraźnią i przygotowali fantastyczne stroje! Czasami trudno było rozpoznać, kto chowa się za maską! Śmiechu było mnóstwo, kiedy ruszyliśmy na parkiet. Okazało się że potrafimy nieźle tańczyć do znanych utworów, ale chcemy też próbować nowych tańców. Każdy znalazł coś dla siebie. Niektórzy tańczyli w kółeczkach, inni w parach ale łączyły nas zabawy integracyjne. Wszystkim podobały się wybory Króla i Królowej Balu! W demokratycznym głosowaniu zwyciężyli Bartek i Marlenka, choć trzeba przyznać, że Maciek i Angelika deptali im po piętach. Wszystkie przebrania były niezwykłe i na długo je zapamiętamy. Nie zapomnimy też zabawnych fantów, które wygrywaliśmy w loterii, a czego tam nie było? Elementy odblaskowe, małe zabawki czy balony wywoływały uśmiechy na naszych twarzach. Będziemy ten bal wspominać jeszcze przez długie tygodnie... Aż przyjdzie pora na następne psoty. Do usłyszenia zatem!

Za pomoc w przygotowaniu balu dziękujemy pani Dyrektor, pani Joli, panu Tomaszowi oraz pani Stasi, która jak dobra wróżka zawsze wyczaruje nam coś niezwykłego. Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, a w szczególności pani Kasi za przygotowanie uczty dla dzieci.

bal zimowy

Utworzono dnia 04.02.2021, 20:42