Dzień Chłopaka i Dzień Ziemniaka! Ale draka!

Utworzono dnia 27.09.2023

27 września przyszła pora świętowania. Samorząd Uczniowski pod opieką pani Ali i pani Madzi zorganizował dzień Chłopaka dla naszych panów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, po tym, jak sprawdzili swoją siłę, sprawność i spryt w wielu ziemniaczanych konkurencjach. Był rzut ziemniakiem do celu i turlanie go na czas... Ale wszystko po to, by się świetnie razem pobawić. Potem piekliśmy ziemniaki w ognisku i czuliśmy jak dookoła unosi się smakowity zapach przypieczonych kartofelków. Żeby się nie nudzić, czekając na ucztę, rozegraliśmy ziemniaczany turniej, gdzie wybieraliśmy największego ziemniaka, kartofelka o najciekawszym kształcie oraz tworzyliśmy ziemniaczane ludki. Efekty naszej pracy były bardzo ciekawe. Zajęcia zakończyliśmy wspólnym pałaszowaniem przypieczonych pyrek. :) A naszym kochanym chłopcom - na każdy dzień życzymy wspaniałych sukcesów i wielu dobrych chwil.

W tym  pięknym dniu września
Niech świat będzie słodki jak czereśnia
A każdy problem — jak pestka
Ze wzruszenia już kręci się łezka?
Nic nie szkodzi, to dobra oznaka
Wyjątkowo miłego chłopaka
Któremu należą się życzenia
Zdrowia, szczęścia i wytchnienia!