Wycieczka do Zatorlandu

W poniedziałek 10 czerwca 2019r. wczesnym rankiem uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę do Zatorlandu. Jest to kompleks czterech parków rozrywki, w skład którego wchodzą: Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów, Park Bajek i Wodnych Stworzeń. To wspaniałe miejsce rodzinnej edukacji, rozrywki i niezapomnianych wrażeń.

Po około 3,5 godz. jazdy dotarliśmy na miejsce. W pierwszej kolejności zwiedziliśmy z przewodnikiem Park Ruchomych Dinozaurów. Była to ścieżka edukacyjna prowadząca przez las, gdzie podczas spaceru w pięknych sceneriach mogliśmy podziwiać naturalnej wielkości, ruchome, ryczące i pomrukujące dinozaury. Było ich ponad 100! Wrażenia te wzmocnił oglądany w kinie 5D film o ich życiu.

Następnie obejrzeliśmy Dom do Góry Nogami, w którym poruszaliśmy się chodząc po suficie, a nad naszymi głowami unosiły się meble.

Kolejny etap to Park Owadów, w którym zobaczyliśmy olbrzymie, ruchome, wydające odgłosy owady.

Jednak najwięcej atrakcji dostarczył dzieciom lunapark, w którym znajduje się cała gama urządzeń rekreacyjnych. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli wielokrotnie skorzystać z wielu atrakcji. Zmęczeni po szaleństwach, ale zadowoleni i pełni wrażeń udaliśmy się w drogę powrotną.

Wycieczka udała się wspaniale. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w opiece nad uczniami klas młodszych.

ZATOR

Utworzono dnia 13.06.2019, 10:44