Ozdoby wielkanocne naszych uczniów

Mimo, iż dzieci przebywają w domach, wykonały piękne kartki i jajka wielkanocne (zdalne nauczanie). Tegoroczne święta będą inne, ale podtrzymywanie tradycji jest bardzo ważne. Oto prace wykonane przez uczniów klas 0 - III. Mamy nadzieję, że wywołają one uśmiech na twarzy i przyniosą odrobinę radości.
Pozdrawiamy Wszystkich i życzymy zdrowia !


