ach, co to był za bal

W sobotnie popołudnie, 4 lutego 2023 roku w Hucisku nadeszła pora świetnej zabawy. W Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego zebrali się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice i rodzeństwo naszych podopiecznych. Trudno było rozpoznać, kto jest kim, ponieważ wszyscy przebierali się za przeróżne postacie. Był Superman, Dynia, Ksiądz, Motylek, Wednesday, Indianka, Cyganka, Rockman, Agent, Minionek a nawet Arab ze swoim przyjacielem Rzymianinem. Trudno było wybrać najpiękniejsze przebranie, ponieważ każde było urocze i niepowtarzalne. Jednak Jury wybrało Króla i Królową Balu, którzy nie tylko zachwycali przemyślanym strojem, ale również pięknie tańczyli i bawili się na parkiecie. Królem Balu w tym roku został wybrany Bartek z kl. IV, a Królową została Marcelina z kl. II. Oboje musieli udowodnić, że zasługują na tytuły, tańcząc w kólku w rytm wesołych piosenek. Spisali się na medal. Zresztą, nie brakowało okazji do tańców i zabaw, bo dbali o to nauczyciele oraz niezwykle utalentowana pani animator, Anna Marut. Uczniowie do dziś wspominają, że zabawy podczas balu były nietuzinkowe, wesołe i zaskakujące a przy tym bardzo zróżnicowane. Bardzo ciekawymi zabawami okazały się te z udziałem krzeseł, na których można było usiąść dopiero po wykonaniu zadania.

Rodzice też bardzo dbali o wszystkich uczestników balu. Przygotowali nie poczęstunek, ale prawdziwą ucztę. Można było skosztować wielu przekąsek, słodkich i słonych wypieków oraz najlepszych hot-dogów na świecie.

Bardzo serdecznie dziękujemy:

Wspaniałym i niezastąpionym Rodzicom za świetną organizację i obsługę.

Pani Dyrektor oraz nauczycielom za dekoracje oraz organizację przestrzeni.

Uczniom za niesamowite pomysły, świetne stroje i zgodną, wesołą zabawę.

Rodzeństwu, za to że dali nam mnóstwo radości. :)

Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się ponownie na podobnej uroczystości.