udział w programie Lidla - talenciaki dla szkół

Sieć handlowa LIDL zaproponowała szkołom udział w akcji TALENCIAKI. Za zakupy zrobione w tych sklepach otrzymywało się cegiełki z kodami. Po ich zarejestrowaniu na koncie szkoły brały one udział w loterii. Nasze marzenie o nowej sali komputerowej się nie sprawdziło, ale i tak było warto!

W ramach akcji Lidla „Szkoły pełne talentów” od 05 września do 13 listopada 2022 r. klienci sieci Lidl zbierają papierowe karty nazwane na potrzeby akcji Talenciakami – z indywidualnym kodem QR. Talenciaki wydawane będą za każde 50 zł zakupów – w tym co najmniej jeden świeży owoc lub warzywo – lub za zakup produktów premiowych (produktów specjalnych), podczas dokonywania zakupów we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska.

Zebrane Talenciaki konsumenci mogą przekazywać na rzecz wskazanej przez siebie szkoły. Placówki oświatowe mogą rejestrować się na stronie sieci Lidl, w zakładce dedykowanej akcji. Na profilu szkoły widoczne będą przekazane przez uczestników akcji Talenciaki.

Każda uczestnicząca Placówka oświatowa ma możliwość zdefiniowania do trzech pożądanych nagród (pozycji z listy życzeń) na swoim koncie. W ten sposób klient może zobaczyć, na jakie nagrody wspierana przez niego placówka oświatowa ma zamiar przeznaczyć przypisane Talenciaki.