Warsztaty artystyczne

Utworzono dnia 03.02.2021

W poniedziałek, pierwszego lutego 2021 roku w naszej  szkole gościliśmy kogoś specjalnego! Zawitali do nas pani Karolina Majdan-Solecka wraz z małżonkiem Tomaszem :)
Tak jak się spodziewaliśmy, przywieźli z sobą mnóstwo muzyki, piękne stroje oraz wspaniałe humory, które udzieliły się wszystkim dzieciom. Pokazali nam, jak tańczyć rosyjską Kalinkę, hawajski taniec Hula oraz pochodzący z egiptu Taniec Orientalny. Oprócz tego, podczas warsztatów nasi najmłodsi wykonywali bardzo ciekawe i tajemnicze zadania, o których sami wam opowiedzą, jeśli ich zapytacie :) My nie możemy zdradzać wszystkich szczegółów dotyczących spotkania, ale z całą pewnością było to niezapomniane przeżycie. Dzieci były zachwycone tańcami, które prezentowała pani Karolina oraz muzyką i pracami proponował pan Tomasz :) Było głośno i wesoło, a dzieci do dziś proszą o włączenie podkładów, żeby ćwiczyć układy ;)

Bardzo dziękujemy Rodzicom, pani Stasi i Pani Dyrektor za sfinansowanie tego spotkania :) Było nam również bardzo miło, że pani Katarzyna z Rady Rodziców zatroszczyła się o napoje dla niestrudzonych tancerzy.

Bardzo dziękujemy Akademii Artystycznej "Sprężynka" za baardzo ciekawe spotkanie i mamy nadzieję, że niedługo znów się spotkamy! Zapraszamy Was na ich stronę

Pani Karolinie i Pysi Zającównie dziękujemy za śliczne książeczki, które otrzymaliśmy w prezencie :) https://www.facebook.com/pysiazajacowna Pysia ogłosiła już nowy konkurs na ilustracje do swojej nowej książeczki, a my nie możemy się doczekać, żeby wziąć w nim udział! :) Szczegóły wkrótce :)

Utworzono dnia 03.02.2021, 21:10