Walentynki w naszej szkole

Utworzono dnia 12.02.2021

W naszej szkole zawsze poważnie podchodziliśmy do okazji, w których można sprawić komuś przyjemność. W tym roku spędzamy z sobą mniej czasu, ale staramy się, by był on maksymalnie przyjemny (i bezpieczny). Świętujemy dziś zbliżające się Walentynki! Dowiedzieliśmy się, że to święto zakochanych, ale wiemy też, że cieszyć możemy się również z przyjaźni i możemy ją celebrować wspólnie. Przygotowaliśmy więc mnóstwo Walentynek i obdarowywaliśmy się nimi. Było wspaniale, choć niektórzy zapomnieli swoich kartek wrzucić do skrzynki i zapowiedzieli, że w poniedziałek jeszcze poczta walentynkowa zadziała! Oczywiście cieszymy się z tego! Mieliśmy też dziś mnóstwo zadań do wykonania! Kodowaliśmy, odkodowywaliśmy zaszyfrowane obrazy i informacje, popisywaliśmy się zręcznością i szybkością. Najbardziej jednak podobało się nam wspólne rozwiązywanie różnych zadań i oczywiście wpisywanie pozytywnych informacji o naszych przyjaciołach. Dużo frajdy mieliśmy z szukania naszej drugiej połówki i wspólny z nią taniec! Cieszymy się, że nasza mała społeczność szkolna jest z sobą tak zżyta i czujemy się tu jak w dużej rodzinie. Czekamy na następne okazje do tak wspaniałej zabawy!

walentynki

Utworzono dnia 12.02.2021, 18:03