ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

Utworzono dnia 06.09.2020

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Czas wakacyjnego odpoczynku dobiegł kresu. Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczęliśmy 1 września, uczestnicząc w uroczystej Mszy Świętej celebrowanej przez księdza proboszcza Kazimierza Franczaka i księdza katechetę Arkadiusza Króla. Społeczność uczniowska na czele z panią Dyrektor, nauczycielami, wychowawcami i rodzicami oraz pracownikami szkoły dziękowała podczas Eucharystii za minione dwa miesiące odpoczynku, a prosiła o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.

Po Mszy Świętej udaliśmy się do szkoły. Pani Dyrektor z ogromną radością powitała wszystkich przybyłych i przekazała najważniejsze informacje dotyczące organizacji nauki w trybie stacjonarnym w dobie pandemii oraz omówiła obowiązujące wszystkich procedury. Później przekazała informacje, na które z niecierpliwością czekali przede wszystkim uczniowie. Odczytała przydział wychowawców poszczególnych oddziałów. Krótko omówiła organizację pracy szkoły w nowym roku szkolnym i przedstawiła nowych nauczycieli, którzy zasili grono pedagogiczne szkoły. Kończąc swoje wystąpienie, ogłosiła, że rok szkolny 2020/2021 został otwarty.

Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich salach.

Drodzy Uczniowie! Życzę Wam, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem nauki i wytężonej pracy, ale niosły ze sobą również wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Niech czas spędzony w szkolnych ławach zbliża Was do osiągnięcia zamierzonych celów, nawiązywania przyjaźni oraz pogłębiana swojej wiedzy.

Szanowni Rodzice i Nauczyciele! Będzie to rok szkolny pełen wyzwań i obaw, przed którymi my wszyscy stajemy. Współczesny świat wymaga od nas umiejętności znalezienia się w trudnej rzeczywistości. Dlatego też życzę Państwu dobrego zdrowia i wytrwałości, aby sprostać wszystkim przeciwnościom, które mogą pojawić się w najbliższym czasie.

Halina Haracz

Przedszkole w nowej odsłonie