Powitanie Wiosny - 21 marca 2022

a ja lecę,
gdzie ta ran­na zo­rza!"

M. Konopnicka

Tak, tak! To już czas wiosny!

Nie mogliśmy się doczekać, długie zimowe noce wprawiały nas w ponury nastrój. Ale już widać pierwsze oznaki wiosny, a kalendarz przypomina, że nadszedł czas wiosennego ciepła i długich, pełnych radosnego śmiechu zabaw na świeżym powietrzu.

W tym roku postanowiliśmy zadbać o pożegnanie zimy. Niech sobie odpocznie, a wróci do nas puszystym śniegiem w grudniu. Klasy 2 i 3 SP Przygotowały Marzannę, która była wielka i wyjątkowo kolorowa. Pożegnaliśmy ją w ogrodzie, a później przyszedł czas radosnych zabaw. Pani Madzia z klasami 0-3 robiła wielką, kolorową i pełną witamin sałatkę owocową. Która szybko znikała z talerzyków, bo była taka pyszna!

Później nadszedł czas Ekologicznego Pokazu Mody, na który każda klasa przygotowywała strój z recyklingu. Pokaz udał się wspaniale! Po pokazie dzieci głosowały na najpiękniejszy strój. Królem Wiosny został Dominik, a tytuł Królowej Wiosny przypadł Klarze. Pani Dyrektor udekorowała zwycięzców wiosennymi koronami.

Później przyszedł czas na tańce, a kiedy wszyscy się zmęczyli, nadeszła pora przyjazngo współzawodnictwa.

Wszyscy dobrze się bawili i obiecali być radośni jak wiosnne kwiaty :)

Dziękujemy Rodzicom za wsparcie naszych działań i przygotowanie składników sałatki oraz pięknych strojów!

Powitanie Wiosny 2022

Utworzono dnia 22.03.2022, 06:40