Konkurs wiosenny

Uwaga konkurs!

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na

wiosenne nakrycie głowy.

Twoim zadaniem jest zaprojektowanie i stworzenie dowolnego nakrycia głowy (kapelusz, czapka, chustka, opaska, etc.)  z elementami wiosennymi.

Uczniowie klas 0-VIII, przesyłają zdjęcie swojej pracy na adres e-mail: alicjakonangielski@gmail.com

Na Wasze prace czekamy

do poniedziałku, 22 marca 2021r.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie :)

Regulamin szkolnego konkursu na wiosenne nakrycie głowy

■  I kategoria: klasy 0 - III

■  II kategoria: klasy IV - VIII

1. Cel konkursu

•         Rozwijanie kreatywności oraz zdolności plastycznych dzieci.

2. Organizator:

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hucisku.

3.  Uczestnicy:

Uczniowie klas 0 -VIII Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hucisku.

4.   Zasady konkursu

1.      Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i stworzenie dowolnego nakrycia głowy (kapelusz, czapka, chustka, opaska, itp.) wraz z elementami wiosennymi.

2.      Zdjęcie pracy konkursowej należy przesłać na adres e-mail:

alicjakonangielski@gmail.com   z dopiskiem: konkurs wiosenny  do 22 marca 2021r.

3.      Zwycięzcy we wszystkich kategoriach wiekowych ogłoszeni zostaną 29 marca 2021r.

4.      Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.

5.      Organizator zastrzega sobie prawo utworzenia dodatkowych kategorii, w których przydzielone zostaną nagrody, w zależności od rodzaju i ilości zgłoszonych prac.

6.      Prace dostarczone w terminie późniejszym niż 22 marca nie wezmą udziału w przydziale nagród.

7.      Jury złożone będzie z nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hucisku. Wybór zwycięzców polegał będzie na ocenie ich pracy przez członków jury na specjalnych kartach - każdy uczestnik konkursu może dostać punkty od 0 do 5. Przewodniczący jury policzy punkty i wyłoni zwycięzców wśród osób z największą liczbą punktów. Jeśli noty dwóch uczestników będą się różnić jednym punktem - zajmą równorzędne miejsce.

5.  Ocena prac konkursowych

Kryteria oceny:

- estetyka wykonania i pomysłowość

- wkład własnej pracy w wykonanie

6.   Nagrody:

I, II, III miejsce, wyróżnienia - nagrody rzeczowe i dyplomy uczestnictwa